wtorek, 25 sierpnia 2015

Nowy blog

Cześć :)

Tak oto zaczynam prowadzić bloga. O czym będzie? Różnie. Raz napiszę coś o sobie, innym razem wstawię jakieś zdjęcia lub muzykę,recenzje filmów lub książek a  może nawet jakieś krótkie opowiadanko się trafi. Kto wie? Teraz będzie mi łatwiej tu pisać, bo gdybym np. pisała blog a na nim np. opowiadanie to byłoby mi trudniej zważywszy na braki weny, brak czasu czy pomysłów. Teraz będę pisać różnorodniej. Mam dużo pomysłów co do tego bloga. 
Szkoda tylko, że tak późno się za to zabrałam. Jakby nie było, to już ostatni tydzień wakacji xD Jednak, może to i lepiej? Gdy zacznie się rok szkolny, powróci nasz stary plan dnia. Obudzić się, pójść do szkoły, wrócić, zjeść i zajrzeć na nasze ulubione strony internetowe. Wracam do domu i mogę zajrzeć na mojego bloga i napisać nowy post :) Być może będę teraz pisać częściej i lepiej. 
To będzie taki rodzaj dziennika, bo papierowe pamiętniki długo by u mnie nie wytrzymały, a czasem jest taka chęć by coś napisać ;D Choć moje blogi zazwyczaj zostają zawieszane i zostawione same sobie, mam cichą nadzieję, że ten blog będzie istniał trochę dłużej. 
O matko, ciężko się trochę połapać w blogspocie, ale zdecydowanie ma on też swoje plusy. Są fajne tła, dodatki i można rozwinąć swoje umiejętności i przy okazji zabić nudę ;)
No cóż na razie to tyle. Na wielu czytelników na razie nie liczę, przez co myślę o nim jak o sekrecie, o którym na razie tylko ja wiem :) Być może trafi tu jakaś zbłąkana dusza i przeczyta to co napisałam a nawet zostawi komentarz? Zobaczymy,  a na razie do następnego posta ;D