Cześć :)
Tak oto zaczynam prowadzić bloga. O czym
będzie? Różnie. Raz napiszę coś o sobie, innym razem wstawię jakieś
zdjęcia lub muzykę,recenzje filmów lub książek a może nawet jakieś
krótkie opowiadanko się trafi. Kto wie? Teraz będzie mi łatwiej tu
pisać, bo gdybym np. pisała blog a na nim np. opowiadanie to byłoby mi
trudniej zważywszy na braki weny, brak czasu czy pomysłów. Teraz będę
pisać różnorodniej. Mam dużo pomysłów co do tego bloga.
Szkoda
tylko, że tak późno się za to zabrałam. Jakby nie było, to już ostatni
tydzień wakacji xD Jednak, może to i lepiej? Gdy zacznie się rok
szkolny, powróci nasz stary plan dnia. Obudzić się, pójść do szkoły,
wrócić, zjeść i zajrzeć na nasze ulubione strony internetowe. Wracam do
domu i mogę zajrzeć na mojego bloga i napisać nowy post :) Być może będę
teraz pisać częściej i lepiej.
To będzie taki rodzaj dziennika,
bo papierowe pamiętniki długo by u mnie nie wytrzymały, a czasem jest
taka chęć by coś napisać ;D Choć moje blogi zazwyczaj zostają zawieszane
i zostawione same sobie, mam cichą nadzieję, że ten blog będzie istniał
trochę dłużej.
O matko, ciężko się trochę połapać w blogspocie,
ale zdecydowanie ma on też swoje plusy. Są fajne tła, dodatki i można
rozwinąć swoje umiejętności i przy okazji zabić nudę ;)
No cóż na razie to tyle. Na wielu czytelników na razie nie liczę, przez co myślę o nim jak o sekrecie, o którym na razie tylko ja wiem :) Być może trafi tu jakaś zbłąkana dusza i przeczyta to co napisałam a nawet zostawi komentarz? Zobaczymy, a na razie do następnego posta ;D